עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים- טיפים חשובים
כל מי שבונה בית, יודע להעיד שאחד הפרמטרים היותר חשובים בעיצוב נוגע לתכנון המטבח, וזאת כי כיום המטבח הוא הרבה יותר ממקום בו מכינים אוכל, אלא המטבח הפך עם השנים ללב הבית, למקום בו מסבים ביחד בני המשפחה ואף מארחים אורחים, ועל כן חשוב שהוא גם יהיה פרקטי מצד אחד, ומצד שני גם חשוב שהוא יהיה מעוצב באופן מזמין. לאור כל זאת נציג במאמר זה מספר טיפים שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב מטבחים.

הוצאה לטווח רחוק
בעיצוב מטבחים יש הרבה חוכמה שיש לקחת בחשבון. ראשית יש להתייחס ברצינות למשימת העיצוב מטבחים, כיוון שלא כל יום משפצים, ועל כן מראש יש לבחון את הגודל הרצוי, להציב כמה שיותר מקומות אחסון חכמים, לשקול להוציא מעט יותר כסף על מסילות, מגירות וסגירה שקטה. להבין היכן הכי נכון למקם את התנור לעומת משטח העבודה והכיור. להשקיע בשיש איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן ולא יתקלקל במהרה עקב כתמים או סדקים, וכמובן שיש להשקיע בעיצוב מטבחים גם מבחינת צבעים, חיפויים, טקסטורות וכדומה.

המילה שלכם
בתחום העיצוב במטבחים שווה להיעזר במעצבי פנים, אך בו בבד יש לשים לב שהם לא מכתיבים את הרצונות שלהם על העדפות הלקוח. מכאן שראוי לשמוע מה יש לניסיון של המעצב לתרום, אך תוך כדי יש לזכור שאתם הלקוחות נשארים בסוף היום עם המטבח. על כן יש לחשוב היטב מה הכי נכון לתרחיש המשתמש של דיירי הבית במטבח, בהתאם להרגלי הניקיון, הרגלי הבישול, רף הסדר הנהוג וכדומה.

מעט עושה הרבה
לא פעם אנשים מבקשים לשפץ את המטבח ולשנות את העיצוב הקיים, אך במקביל גם מבקשים להוציא סכום כסף מזערי. על כן טוב לדעת שיש מגוון טיפים שמאפשרים שינוי משמעותי לצד הוצאה שולית. כך למשל ניתן לצבוע רק קיר אחד על מנת ליצור תחימה של טריטוריה, ניתן להוסיף תאורה מעל אובייקט תלוי, ניתן לצבוע את הארונות הקיימים, ניתן להוסיף מדף עם צנצנות תבלינים, ניתן לתלות קישוט כגון שעון קיר וכדומה, כמו כן נשמח להמליץ על חברה שמתמחה בדלתות פנים ועיצוב מרשים לכל כניסה - דלתות אורן עם ניסיון למעלה מ 20 שנה.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון