הגברת המכירות על ידי עיצוב

הביצה והתרנגולת, סיפור ישן, מי קדם למי?
העיצוב והמכירות זהו סיפור זהה.


בתי עסק רבים, אינם משקיעים בעיצוב מקצועי של המקום, הם מניחים לטעם האישי של בעליהם לעשות את עבודת העיצוב של בית העסק, כמו כן, רבים בוחרים שלא להשקיע בעיצוב העסק שכן זה נראה להם הוצאה התחלתית מיותרת שיש לדחות לזמן בו העסק גדול, משגשג ומצליח הו אז, העסק יהיה חייב לשדר זאת והוא יוכל להתהדר בנוצות מהודרות כנדרש ממנו.

בבסיס העמדה המקובלת והנפוצה של בעלי עסק קטנים ניתן לראות הנחת יסוד שגויה מעיקרה, שגיאה כה חמורה שלעיתים ניתן לראות אותה לא רק בנושא עיצוב החנות אלא ככלל בהתנהלות הכללית של בעלי העסק.

חוק יסוד בעסקים : רוצה להיות גדול ומצליח, תתנהג כמו אחד!
נדמיין לנו שני בעלי חנות לנעליים, האחד ריצף את כל החנות בפרקט, בחלון הראווה מציג 5 זוגות מהיפות ביותר שלו, מבצע אחד בלבד, בפנים, כמעט ולא רואים נעליים, בעיקר מקום לישיבה, כל השאר במחסן. טלויזיה דלוקה על קטלוג נעליים יוקרתי ב"לופ". השני, מוכר את אותם הנעליים, מציג בפורנט שלושים זוגות נעליים, מבפנים ריצפה ישנה, כיסא שעבד עליו הקלח למדידה ובמקום קירות, קופסאות נעליים. יתכן מאוד, ושני בעלי החנות מוכרים את אותה הסחורה בדיוק, למי הייתם מוכנים לשלם יותר? להיכן הייתם נכנסים קודם? לאן הייתן שמחים לחזור?

כמו בכל נושא הקשור לעסקים והצלחה, ההצלחה באה למי שחושב הצלחה, למי שמרגיש ואוחז מעצמו מצליחן, לכן, ברור מאליו, עסק הרוצה לצעוד להצלחה, חייב בראש ובראשונה לדאוג למראה המקום שלו, לאופן שבו הלקוחות שלו רואים אותו. זאת חשיבות עליונה.

עיצוב פרקטי – משפר חוויית לקוח
כמעצבים מנוסים, אנו מעמידים את עצמנו בדמות הלקוחות הנכנסים למקום ומנסים לחוש את תחושותיהם, לחשוב על הרגשות שעולות בהם במהלך הכניסה לחנות או לבית העסק, כמו לדוגמא, היכן ממוקמת הקופה בחנות, האם היא ממוקמת בכניסה "שלם ולך" האם יש מקום להמתנה למלווה, האם המקום שומר על הפרטיות שלנו והכבוד שלנו ברמה נאותה? ומתאימים ללקוחות את המרחב בצורה הטובה ביותר על מנת לתת לו את החוויה הטובה ביותר בעת השהייה וכן את הרצון והחשק לחזור.
לסיכום, נאמר, כי ניסנו על קצה המזלג לסבר את האוזן בדוגמאות והמחשות על חשיבות העיצוב בחנויות ובתי עסק בכלל.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת יעוץ מקצועי ועיצוב לעסקים ברמה הגבוהה ביותר. עסק שנראה מוצלח, ויוצר הצלחה.

בהצלחה, טלאיילון.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון