בחירת גופי תאורה

"ויאמר אלוקים, יהי אור, ויהי אור, ויהי ערב ויהי בוקר יום אחד".
על גוון...


עוצמת ההשפעה של האור על הסביבה מפתיעה גם אותנו בעלי המקצוע לפעמים. יש מגוון רחב מאוד של אפשרויות ועוצמות של הבדלים בין סוגי גופי תאורה, הרבה מעבר לחלוקה בין אור לבן לאור צהוב, בין גדול לקטן. ההבדלים בין הקצוות עצומים, וההשלכות שלהם נכרים בשטח באופן משמעותי ביותר.

הגוון אינו משפיע רק על הצבע של האור אלא על כל הסובב אותו, הוא מבליט צבעים מסוימים ומטשטש אחרים, הוא יוצר תחושה של חמימות וקרבה, ויכול ליצור תחושה קרה ומנוכרת מצד שני. אווירה של עבודה או אווירה של אינטימיות, רפואה או אופנה. מה הגוון שלך?

איזה גוף תאורה נבחר?
גופי תאורה מתחלקים לספקטרום רחב של אפשרויות, ישנם כאלה פשוטים וצנועים שבאו להאיר ללא נוכחות , כמו לדוגמא מנורות הפלורוסנט הקונבנציונלית, לעומתם ישנם גופי תאורה חדשניים, ורעשניים יותר, עם נוכחות משמעותית והיעוד בתפקודי שלהם ספציפי כדוגמת, נברשות, ספוטים , LED וגופי תאורה ביצור אישי ייחודי. שימושם קריטי בעיצוב משלים לבית העסק, כדוגמת שילובם בפינות החדר ובמעברים על מנת לפצות על כמות האור ושילוב תאורות בעיצוב נגרות,נישות, תאורות קיר ותיקרה וכן גופי תאורה המותקנים ברצפה - "UP LIGHT".

בעלי עסקים, נוטים לבחור לא נכון.
זאת עובדה. באינספור בתי עסק אליהם אנו הולכים, בין אם בתפקיד ובין אם לא בתפקיד אנו כבעלי מקצוע בתחום נוטים לתהות מדוע בעלי עסק עושים כל כך הרבה טעויות בתחום, חנות תכשיטים עם תאורה חלשה ומחממת ולא ממוקדת נכונה או חנות נעליים עם תאורה חזקה וסוגי הגופים בגודלם ובצבעיים לעיתים בולטים הרבה ממה שהיו אמורים להיות ולעיתים כלל אינם מורגשים כשחלל התקרה והחדר דורש אותם כל כך.
ישנה חשיבות רבה לייעוץ מקצועי בעיצוב פנים לעסקים, כשאחד המוקדים המרכזיים בעיצוב פנים לעסקים הוא התאמה של גופי התאורה בצורה מקצועית ונבונה.
לפרטים ולמידע נוסף, צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

בהצלחה, טל איילון
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון